KUCHNIA WIEJSKA RĘCZNIE MALOWANA - RUSTYKALNE KUCHNIE I STYLOWE MEBLE DREWNIANE - ZAPERT.EU

ZAPERT.EU
Przejdź do treści

Menu główne:

KUCHNIA WIEJSKA RĘCZNIE MALOWANA

Aby sprawdzić numer zdjęcia, zjedź myszką poniżej galerii

KUCHNIA RUSTYKALNA "KWIATY POLNE"

    Stylowa kuchnia drewniana wykonana do domu na wsi. Ponieważ cały dom klientów urządzony jest w starym stylu,również i wnętrze kuchni miało być rustykalne. Stylizowane na stare,przecierane fronty zostały ozdobione ręcznie malowanymi polnymi kwiatami. W wysokiej zabudowie kuchennej zabudowaliśmy lodówkę,piekarnik oraz kuchenkę mikrofalową. Na drugiej ścianie znalazł się zlew, a nad nim na ścianie zawisła stylowa półka z haczykami na kubki oraz stylowy zegar. Po konsultacjach z klientami zdecydowaliśmy,aby zrezygnować z tradycyjnych szafek wiszących na rzecz zabudowy kredensowej. Pod drewnianym blatem kuchennym umieściliśmy wysuwaną stolnicę, a niżej półki na wino.
   Pod oknem stanął niewielki stylowy stół drewniany oraz taborety - meble te wykończyliśmy identycznie jak zabudowę kuchenną. Po prawej stronie stołu,tuż przy wejściu do kuchni, stanęła stylowa szafka spiżarniana ( również z wysuwanym blatem umożliwiającym wygodne wkładanie lub wyciąganie z niej słoików), a obok niej ozdobna rustykalna, murowana zabudowa z ukrytym mechanizmem okapu oraz płytą gazową. W niewielkim półwyspie znalazł się również drugi zlew oraz kolejny blat roboczy.
     Zabudowa kuchenna jest funkcjonalna i wygodna w użytkowaniu dzięki dużej ilości szafek i szuflad na nowoczesnych prowadnicach ( pełen wysuw, cichy domyk). Dzięki stylizacji mebli, przecierkom i zdobieniom udało nam się sprawić, że wnętrze nabrało uroku i wiejskiego charakteru, a kuchnia jest wizytówką tego pięknego domu urządzonego w starym stylu.
     
 
Marcin Zapert
kontakt@zapert.eu
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego