BIAŁA STYLOWA KUCHNIA ręcznie zdobiona - RUSTYKALNE KUCHNIE I STYLOWE MEBLE DREWNIANE - ZAPERT.EU

ZAPERT.EU
Przejdź do treści

Menu główne:

BIAŁA STYLOWA KUCHNIA ręcznie zdobiona

Aby sprawdzić numer zdjęcia, zjedź myszką poniżej galerii

BIAŁA KUCHNIA WIEJSKA "Z KOTAMI"

    Tą białą stylową kuchnię wykonaliśmy na zamówienie do domu urządzonego w stylu wiejskim. Zabudowa kuchenna dzięki jasnej kolorystyce mebli i wnętrza sprawia wrażenie dość lekkiej. Drewniane meble kuchenne są w dwóch kolorach - część szafek pomalowaliśmy na biało, część wybarwiliśmy na jasny odcień drewna, aby uwypuklić piękne słoje jesionu. Proste sielskie fronry kuchenne ozdobiliśmy rustykalnymi uchwytami.
Na dwóch frontach artystka, z którą współpracujemy, po konsultacjach z klientami namalowała dwa koty oraz imbryk z filiżanką.  Dzięki temu zabiegowi kuchnia stała się ciekawsza.
   Od strony jadalni wysoka zabudowa kuchenna jest przeszklona, witrynowa, bardziej reprezentacyjna. W tym ciągu mebli ukryliśmy lodówkę, oraz wygospodarowaliśmy miejsce na sprzęty kuchenne, które nie są w kuchni używane bardzo często ( szafki z frontami otwieranymi do góry). Sąsiednią jesionowę szafkę z głębokimi szufladami nieco obniżyliśmy,aby móc swobodnie otwierać okno. Zyskaliśmy dodatkowy blat roboczy,który jest dość wygodny, szczególnie przy korzystaniu z lodówki czy wyjmowania produktów z szuflad. Białe szafki mają już standardową wysokość. W ich ciągu zamontowaliśmy szafkę na garnki typu nerka,zmywarkę z zabudowie, zlew kuchenny, a bezpośrednio pod nim szafkę na śmieci. W ciągu szafek wiszących zamontowaliśmy przegrody na talerze oraz haczyki na kubki i rustykalne ozdoby. Jesionowa część zabudowy kuchennej z piekarnikiem, ze względu na wymiary płyty gazowej i zwiększenie przestrzeni roboczej blatu, jest nieco wysunięta w stosunku do pozostałych mebli kuchennych. Jest to rozwiązanie praktyczne i dość ciekawe. Po obu stronach piekarnika znajdują się dwie wąskie szafki na prowadnicach typu kargo przeznaczone na podręczne produkty takie jak olej, ocet,przyprawy, a w sąsiedztwie dwie białe szafki z praktycznymi szufladami ( w najwyższej jest miejsce na sztućce ).
   Aranżacja tej kuchi to propozycja dla osób, które chcą, aby meble kuchenne wyglądały lekko i delikatnie, by były stylowe, funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu. Myślę,że poprzez realizację tych mebli kuchennych taki efekt udało nam się osiągnąć.
   
   


 
Marcin Zapert
kontakt@zapert.eu
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego