RUSTYKALNA KUCHNIA "Z NIEBIESKIM PÓŁWYSPEM" - RUSTYKALNE KUCHNIE I STYLOWE MEBLE DREWNIANE - ZAPERT.EU

Mebel to nie tylko kawałek drewna - to fragment Twojego życia !

Pomagamy stworzyć wnętrza, które łączą ludzi i cieszą serca
Meble rustykalne tworzone z pasją
MENU
Pomagamy stworzyć wnętrza, które łączą ludzi i cieszą serca
Mebel to nie tylko kawałek drewna - to fragment Twojego życia !

Przejdź do treści

RUSTYKALNA KUCHNIA "Z NIEBIESKIM PÓŁWYSPEM"

Aby sprawdzić numer zdjęcia, zjedź myszką poniżej galerii

RUSTYKALNA KUCHNIA Z NIEBIESKIM PÓŁWYSPEM

    Ta realizacja kuchni powinna spodobać się miłośnikom drewna i rustykalnego stylu. To propozycja również dla osób, które lubią odważne kolory. O ile sama zabudowa kuchenna jest dość delikatna , wykończona w kolorze lekkiego kremu, to półwysep kuchenny oraz kredens bardzo się od niej odróżniają. Są pomalowane na zdecydowany, ciemnoniebieski kolor, lekko wpadający w granat.
    Półwysep kuchenny od strony kuchni utrzymany jest w stylu szafek kuchennych. Jest w nim również sporo wygodnych szuflad, również z segregatorami na sztućce i drobne akcesoria kuchenne. W drewnianym blacie zamontowaliśmy płytę elektryczną, niżej piekarnik. Nad płytą , w rustykalnym okapie- drewnianej półce podwieszanej na łańcuchach, umieściliśmy mechanizm wyciągu. W zabudowie kuchennej jest miejsce na zmywarkę oraz pralkę. Klienci zdecydowali się też na półki na garnki typu nerka,dzięki którym udało się bardzo dobrze wykorzystać wolną przestrzeń w szafce narożnej. Jedna z szafek , w której przechowywane są sypkie produkty ma dwa poziomy - to szafka na prowadnicach typu kargo.
    Kuchnia otwarta jest na jadalnię i salon. Półwysep od tej strony jest pomalowany na ciemnoniebieski kolor, tak samo jak okap oraz stylowy kredens. Tym kolorem podkreślona jest właśnie strefa jadalni. Bezpośrednio przy półwyspie ustawiony został masywny rustykalny stół oraz drewniane krzesła. Stół jest stylizowany na stary - jego blat został celowo lekko podniszczony przed lakierowaniem. Drewno,z którego go wykonaliśmy, było specjalnie dobrane i odpowiednio wykończone. Dzięki niemu rustykalna przestrzeń kuchni oraz jadalni stała się oryginalna i niepowtarzalna.

    

Wróć do spisu treści